Priprava na izpite

PONEDELJEK, 24. 6. 2013

Od 9.20 do 10.05

SLOVENŠČINA

učilnica 103 Nataša Kozelj, prof.

SLOVENŠČINA

učilnica 102 Lucija Javorski, prof.

ANGLEŠČINA – 1.A in 1.Š

učilnica 106 Renata Bok Zelenjak, prof.

NEMŠČINA – 3.Š

učilnica 407 Metka Podlipnik, prof.

GEOGRAFIJA

učilnica 205 Mirjam Martinuč Bernard, prof.

od 10.10 do 10.55

ANGLEŠČINA – 3. letnik

učilnica 106 Tina Mulec, prof.

ANGLEŠČINA – 1.B in 1.D

učilnica 105 Tatjana Sitar, prof.

SLOVENŠČINA – 1.A, 1.Š, 2.A in 2.Š

učilnica 404 Marija Palovšnik, prof.

od 10.10 do 11.40

MATEMATIKA – 2. letniki

učilnica 303 Jerneja Kučina, prof.

od 10.55 do 11.40

ANGLEŠČINA – 2. letnik

učilnica 106 Tina Mulec, prof.

ANGLEŠČINA – 2. letnik

učilnica 105 Tatjana Sitar, prof.

od 11.45 do 12.30

ANGLEŠČINA – 1.C, 2.B in 3.B

učilnica 107 Andreja Kosem Dvoršak, prof.

od 11.45 do 13.15

MATEMATIKA – 1. letniki

učilnica 303 Jerneja Kučina, prof.

od 13.15 do 14.05

MATEMATIKA – 4. letniki

učilnica 303 Jerneja Kučina, prof.

 

SREDA, 26. 6. 2013

od 7.40 do 8.25

MATEMATIKA – 2.Š

učilnica 308 Ana Miler, prof.

NEMŠČINA – 3.Š

učilnica 407 Metka Podlipnik, prof.

od 8.30 do 9.15

MATEMATIKA – 2.Š

učilnica 308 Ana Miler, prof.

MATEMATIKA – 1.A in 1.Š

učilnica 405 Darja Šatej, prof.

SLOVENŠČINA

učilnica 102 Lucija Javorski, prof.

od 9.20 do 10.05

MATEMATIKA – 4.E in 4.B

učilnica 308 Ana Miler, prof.

MATEMATIKA – 2.B

učilnica 405 Darja Šatej, prof.

NEMŠČINA – 2.Š in 3.Š

učilnica 407 Metka Podlipnik, prof.

SLOVENŠČINA

učilnica 102 Lucija Javorski, prof.

GEOGRAFIJA

učilnica 205 Žiga Konjar, prof.

ZGODOVINA

učilnica 202 Nataša Meglič, prof.

od 10.10 do 10.55

MATEMATIKA – 4.E in 4.B

učilnica 308 Ana Miler, prof.

ANGLEŠČINA – 2. letnik

učilnica 105 Tatjana Sitar, prof.

SLOVENŠČINA

učilnica 102 Javorski Lucija, prof.

MATEMATIKA – 3.B in 3.Š

učilnica 405 Darja Šatej, prof.

FIZIKA

učilnica 305 Jože Povšin, prof.

od 10.55 do 11.40

ANGLEŠČINA – 1.B in 1.D

učilnica 105 Tatjana Sitar, prof.

od 11.45 do 12.30

ITALIJANŠČINA – 2.C

učilnica 107 Andreja Kosem Dvoršak, prof.

 

ČETRTEK, 27. 6. 2013

od 7.40 do 9.15

NEMŠČINA – 2.B

učilnica 302 Darja Črv Štepec, prof.

od 9.20 do 10.55

NEMŠČINA – 3.A

učilnica 302 Darja Črv Štepec, prof.

od 11.45 do 12.30

ANGLEŠČINA – 1.C, 2.B in 3.B

učilnica 107 Andreja Kosem Dvoršak, prof.

PETEK, 28. 6. 2013

od 7.40 do 8.25

NEMŠČINA – 1.A

učilnica 409 Milica Kos Tancar, prof.

od 8.30 do 9.15

NEMŠČINA – 3.B in 3.E

učilnica 409 Milica Kos Tancar, prof.

FIZIKA – 1.C in 1.Š

učilnica 305 Matej Erjavec, prof.

od 11.45 do 12.30

ITALIJANŠČINA – 2.C

učilnica 107 Andreja Kosem Dvoršak, prof.

 

Ravnateljica: mag. Lidija Dornig

Share on Facebook