Mandeljc anjaVčeraj, 13.1.2015 se je na Pokljuki, na 24. DP v sprintu,  pomerilo preko 160 tekačev na smučeh.

V kategoriji mlajših mladink je zmagala Anja Mandeljc, 1.š  (ŠD Gorje) pred Majo Kerštajn (ND Rateče Planica) in Rebeko Hodovernik (ŠD Gorje) na 3. mestu.

Vili Črv, 1.š  (ND Rateče Planica) je bil najhitrejši med mlajšimi mladinci, drugo mesto je osvojil Blaž Perša ter tretje mesto Anžej Hvala (oba TSK JUB Dol).

Ostale uvrstitve naših dijakov športnikov:

Med člani se je najvišje uvrstil Benjamin Črv, 4.š na 6. mesto, Miha Ličef,3.š  je zasedel 12. mesto, Bregant Kristjan, 2.š 17. mesto., Jug Martin, 3.a 27.mesto.

Alenka Peternelj, 2.š je med članicami osvojila 17. mesto, med mlajšimi mladinkami se je  Žerjal Neža, 2.a  uvrstila na 6. mesto.

Vsem, še posebej državnim prvakom,  čestitke za dosežene rezultate.