slika 6V sredo 12.11. in četrtek 13.11. je na naši šoli potekalo področno tekmovanje za dijakinje in dijake. Na turnirju se je zbralo 9 ekip Gorenjskih srednjih šol. V pomoč pri organizaciji, so nam tako kot vsako leto priskočili tudi kolegi iz SŠ Jesenice. Foto vec

V zaključnih tekmah, ki so potekale na gimnaziji so se med seboj pomerile zmagovalke skupin iz predtekmovanja. Pri dekletih so bile ekipe : Gimnazija Kranj, GSŠRM Kamnik in Gimnazija Jesenice. V razburljivi končnici so slavile domačinke, poleg njih so se v nadaljnje tekmovanje uvrstile še Kamničanke.
Pri fantih je naša ekipa kljub borbenosti ostala brez finala. Končni zmagovalci so postali fantje iz Kamnika, drugo mesto so zasedli dijaki iz Naklega in si s tem priborili vstopnico za četrtfinale. Tretji v finalu so bili srednješolci iz Jesenic. Še enkrat čestitke vsem udeležencem in vodjem ekip omenjenega tekmovanja

Dostopnost