UČITELJSKI ZBOR
Zap. št. | Priimek in ime | Delovno mesto |
1. | mag. Bohinc Zaveljcina Natalija | učiteljica kemije |
2. | Bok Zelenjak Renata | učiteljica angleščine |
3. | mag. Erjavec Matej | učitelj fizike |
4. | Erman Aljoša | ravnatelj |
5. | Gerbec Milena | bibliotekarka, učiteljica sociologije |
6. | Janša Gazič Sonja | učiteljica likovne umetnosti in likovnega snovanja |
7. | Jug Burja Maša | laborantka FIZ in BIO |
8. | Kavčič Dragica | učiteljica informatike |
9. | Knap Renata | učiteljica filozofije |
10. | Kogelnik Ekar Simona | učiteljica psihologije in svetovalna delavka |
11. | Konjar Žiga | učitelj geografije in pedagoški koordinator |
12. | Kos Tancar Milica | učiteljica nemščine |
13. | Kosem Dvoršak Andreja | učiteljica italijanščine in angleščine |
14. | Kučina Jerneja | učiteljica matematike |
15. | Leban Barbara | učiteljica slovenščine in tajnica ŠMK |
16. | Legat Nada | učiteljica slovenščine |
17. | Martinčič Bojana | učiteljica športne vzgoje in športna koordinatorica |
18. | Medja Marija | učiteljica športna vzgoje, organizatorka šolske prehrane |
19. | Meglič Nataša | učiteljica zgodovine |
20. | Modrijan Boštjan | učitelj športne vzgoje in športni koordinator |
21. | Mulec Tina | učiteljica angleščine in slovenščine, organizatorka OIV |
22. | Mulej Tatjana | učiteljica biologije, laborantka KEM, BIO in FIZ |
23. | Odar Urška | učiteljica glasbe |
24. | Palovšnik Marija | učiteljica slovenščine |
25. | Podlipnik Metka | učiteljica nemščine |
26. | Podlipnik Roman | učitelj športne vzgoje |
27. | Pretner Urša | učiteljica matematike |
28. | Sitar Tatjana | učiteljica angleščine |
29. | Smolej Vrzel Vesna | učiteljica psihologije, svetovalna delavka |
30. | Šatej Darja | učiteljica matematike |
31. | Trontelj Katarina | učiteljica biologije |
32. | Vengar Rok | učitelj geografije in zgodovine |
33. | Žnidaršič Veronika | učiteljica kemije |
OSTALI ZAPOSLENI
1. | Ahčin Aleksandra | spremljevalka gibalno oviranemu dijaku |
2. | Butinar Varja | tajnica VIZ |
3. | Dejan Đerković | vzdrževalec učne tehnologije |
4. | Klobučar Martina | spremljevalka gibalno oviranemu dijaku |
6. | Petra Razinger | računovodkinja |
7. | Pintar Gregor | hišnik |